Chci buddy od LS 2020

  • říjen 2019 – otevření přihlášek v Buddy IS. Pokud ještě nejste zaregistrovaní, po otevření odkazu klikněte na Register.
  • leden 2020 – vyrozumění českých buddíků emailem o (ne)přidělení Buddyho
  • leden 2020 – email od koordinátora se jménem a kontaktem na buddyho
  • leden 2020 – infoschůzka pro české buddíky před příjezdem zahraničních studentů
  • 10. – 14. 2. 2020 – Orientation week
  • 17. 2. 2020 – začátek semestru

Proces registrace

Poběží on-line registrace zájemců o buddíka. Odkaz na registraci bude přístupný na české verzi našich stránek v sekci Registrace.

K zaregistrování se je nutno vyplnit registrační formulář. Vyplněním formuláře se ZÁVAZNĚ přihlásíte do Buddy Programu na nadcházející období. Požádáte tím o přidělení zahraničního studenta, o něhož se tímto zavážete postarat, bude-li vám přidělen.

V případě, že by v systému BuddyIS došlo k chybě a přihlášku nebylo možné odeslat, prosím vyplňte tento dotazník, abyste dostali buddíka.

POZOR! Studenti, kteří studium začínají a v době příjezdu studenta by byli v 1. semestru, se nově Buddy Programu účastnit mohou.

Oznámení o ne/přidělení

Vybraní studenti obdrží cca 1 měsíc před začátkem semestru emailem vyrozumění o přidělení či nepřidělení buddyho. Ti, co budou vybráni, dostanou následně i email o dalším průběhu „buddíkování“ od svého koordinátora z řad Buddy System týmu. Dostanou od něj konkrétní jméno a email svého zahraničního buddyho, včetně podrobných instrukcí. Tak se student stává „buddíkem“ a sám již kontaktuje svého zahraničního studenta.