Plánuješ výjezd na výměnný pobyt?
Chceš se seznámit se zahraničními studenty nebo si procvičit cizí jazyk?

Máš jedinečnou možnost získat 10 bodů na výměnný pobyt a poznat nové kamarády!

Zahraniční studenti přijíždějí již 1-2 týdny před začátkem semestru (datum je orientační, někteří studenti mohou přijet o několik dní dříve/později), neboť mají týden před začátkem školy Orientation Week. Právě v této době potřebují svého buddyho nejvíce. Přihlas se, prosím, jen tehdy, jestli budeš moct být svému buddymu k dispozici v Praze již od daného termínu.

>>>>REGISTRUJ SE a STAŇ SE BUDDÍKEM!<<<<

Vytvoř si účet do BuddyIS, kde následně lze poslat žádost do Buddy Programu (v případě, že již účet máš, přihlas se pod svým uživatelským jménem).
PROBLÉM se systémem? V případě, že bys měl/a problém s uložením své přihlášky, napiš nám na bp_team@esnvseprague.cz a my ti s tím pomůžeme!

Chceš-li se dozvědět více o Buddy Programu, více zde.

POZOR: Nejpozději lze získat body za pomoc zahraničním studentům přijíždějícím v ZS aktuálního akademického roku!

Jak zahraňáci vzpomínají na své Buddíky

Jiri has been exceptional from day one!:) My stay here would not have been the same if it was not for him. He has shown me and my other Norwegian friends a lot of what Prague has to offer, and made sure that my studies here in Prague got a good start. Very happy with my buddy! My buddy helped me with everything I needed, and could not have been better. I am very satisfied with my buddy and feel lucky that she was appointed to me. Whenever I have some problem etc, I can ask her and she replies immediately. We are still in touch and see regularly.