Plánuješ výjezd na výměnný pobyt?
Chceš se seznámit se zahraničními studenty nebo si procvičit cizí jazyk?

 

Máš jedinečnou možnost získat 10 bodů na výměnný pobyt a poznat nové kamarády!

Zahraniční studenti přijíždějí již 1-2 týdny před začátkem semestru (datum je orientační, někteří studenti mohou přijet o několik dní dříve/později), neboť mají týden před začátkem školy Orientation Week. Právě v této době potřebují svého buddyho nejvíce. Přihlas se, prosím, jen tehdy, jestli budeš moct být svému buddymu k dispozici v Praze již od daného termínu.

Vytvoř si účet do BuddyIS, kde následně lze poslat žádost do Buddy Programu (v případě, že již účet máš, přihlas se pod svým uživatelským jménem).

Chceš-li se dozvědět více o Buddy Programu, více zde.

POZOR: Pro všechna výběrová řízení pro výměnné pobyty na VŠE realizovaná v březnu 2018 se budou započítávat body nejdéle ze ZS 2017/2018!

Jak zahraňáci vzpomínají na své Buddíky

Jiri has been exceptional from day one!:) My stay here would not have been the same if it was not for him. He has shown me and my other Norwegian friends a lot of what Prague has to offer, and made sure that my studies here in Prague got a good start. Very happy with my buddy! My buddy helped me with everything I needed, and could not have been better. I am very satisfied with my buddy and feel lucky that she was appointed to me. Whenever I have some problem etc, I can ask her and she replies immediately. We are still in touch and see regularly.