Chci buddyho od ZS 2023

  • 12.6.2023 – začátek přihlašování do Buddy programu na letní semestr zde: BuddyIS
  • 6.8.2023 23:59 – uzavření přihlašování do Buddy programu
  • srpen 2023 – vyrozumění českých buddíků emailem o (ne)přidělení Buddyho
  • srpen 2023 – email od koordinátora se jménem a kontaktem na Buddyho
  • září 2023 – infoschůzka pro české buddíky před příjezdem zahraničních studentů
  • 11. – 17. září 2023 – Orientation Week
  • 18. září 2023 – začátek semestru

Proces registrace

Registrace probíhá skrze náš informační systém BuddyIS. Pokud nemáš vytvořený účet, je potřeba se nejprve registrovat (registruj se přes sloupeček Local students). Jakmile se přihlásíš, můžeš o Buddyho zažádat na úvodní stránce (pokud jsou přihlášky otevřené). Nezapomeň si však ještě před přihlášením o Buddíka vyplnit svůj profil.

K zaregistrování se je nutno vyplnit registrační formulář. Vyplněním formuláře se ZÁVAZNĚ přihlásíš do Buddy Programu na nadcházející období. Požádáš tím o přidělení zahraničního studenta, o něhož se tímto zavážeš postarat, bude-li ti přidělen. Pokud zjistíš, že se o Buddyho nemůžeš z jakýchkoliv důvodů postarat, dej nám ihned vědět na info@esnvseprague.cz.

V případě, že by v systému BuddyIS došlo k chybě a přihlášku nebylo možné odeslat, napiš nám prosím na email info@esnvseprague.cz, abychom tě zaregistrovali ručně.


Oznámení o ne/přidělení

Studenti obdrží cca 1 měsíc před začátkem semestru emailem vyrozumění o přidělení či nepřidělení buddyho. Ti, co budou vybráni, dostanou následně i další informace o dalším průběhu „buddíkování“ od svého koordinátora z řad ESN týmu. Dostanou od něj konkrétní jméno a email svého zahraničního buddyho, včetně podrobných instrukcí. Tak se student stává „buddíkem“ a sám již kontaktuje svého zahraničního studenta.