Buddy Program

Buddy Program vytváří dvojice, kdy každému zahraničnímu studentovi – buddy, přiřazujeme jednoho českého studenta – buddík. Český buddík pomáhá zahraničnímu studentovi od té chvíle, kdy přijede do České republiky. Vyzvedne ho na letišti, ubytuje na koleji, vyřídí s ním všechny formality, ukáže mu školu, Prahu a je pro něj někým, na koho se v průběhu semestru může obrátit.

Přidej se k nám!

Naše škola je velká a občas je těžké se někam zařadit a najít lidi, kteří mají stejné zájmy. V Buddy Systemu ti to půjde o hodně líp!! Člen Buddy Systemu není to samé co buddiek. Znamená to víc práce, víc zodpovědnosti a ještě mnohem víc nových přátel, srandy a nezapomenutelných zážitků. Zároveň práce pro Buddy System zabere právě tolik času, kolik mu budeš chtít věnovat

N2N Party

Název „Nation 2 Nation Párty“ vyjadřuje hlavní myšlenku těchto párty.Nejedná se o klasickou disco či párty. Tím rozdílem jsou prezentace zahraničních studentů v podobě ochutnávky typického jídla či degustace národního pití známého jako welcome drink. Každý týden se prezentuje jiná země, takže se takto se vystřídá většina národů, které přijely ten daný semestr studovat na VŠE.