Výlety a akce

ESN VSE Prague pořádá výlety po České republice i do zahraničí. Ale aby měli zahraniční studenti i dostatek pohybu, tak je tu možnost zúčastnit se sportovních aktivit. Dále se zahraniční studenti mohou prostřednictvím aktivit ESN připojit do místní komunity a ze své vlastní iniciativy a bez nároku na honorář pomáhat českým studentům nebo sociálně slabším.

N2N Party

Název „Nation 2 Nation Párty“ vyjadřuje hlavní myšlenku těchto párty. Nejedná se o klasickou disco či párty. Tím rozdílem jsou prezentace zahraničních studentů v podobě ochutnávky typického jídla či degustace národního pití známého jako welcome drink. Každý týden se prezentuje jiná země, takže se takto se vystřídá většina národů, které přijely ten daný semestr studovat na VŠE.

Kalendář akcí

Chceš znát všechny události, které se uskuteční během semestru? Podívej se na náš kalendář, ve kterém se vždy najde něco pro každého. ESN VSE Prague organizuje výlety po celé České republice i v zahraničí. Pokud jsi sociálně založený, zapoj se do projektu SocialErasmus. Nebo jsi spíše na párty? Rezervuj si každé úterý, protože to jsou legendární N2N Party!

Projekty

Vedle všech výletů a akcí pro zahraniční studenty, se věnujeme i projektům, které jsou zaměřené i na české studenty, kteří mají možnost si procvičovat cizí jazyky nebo poznat nové kultury. Buddy System pořádá Tandem program nebo jazykové kurzy, dále ve spolupráci s OZS Dny Partnerských univerzit a v neposlední řadě, pro své členy, výměnné pobyty v zahraničí.